Zrób Swój Ruch (zsr): Zarabianie I Rozwój Kariery I Biznes I Finanse Osobiste

Informações:

Sinopse

Zrób swój ruch podcast o tym, jak z gow zrobi swój ruch i zbudowa ycie, karier czy biznes, które po prostu kochasz. Nazywam si Kasia Iwanoska. Jestem kobiet biznesu oraz autork poczytnego bloga Finanse od Kuchni. Pomagam tworzy dochodowe kariery i biznesy. Moj misj jest aktywowa ludzi do dziaania po to, eby odwanie budowali ycie, karier czy firm, które po prostu lubi. Takie, co daje spenienie i satysfakcje wanie im. W tej audycji pokazuj wic skuteczne strategie na to, jak by i mie, jak rozwija si i pracowa na wasnych zasadach. Jestem dobra w budowaniu i pomnaaniu zysku w yciu oraz biznesie. Pomagam wic innym zarabia i zmienia wiat. Jestem mentorem biznesu i kariery, trenerem, certyfikowanym coachem ICC, przedsibiorczyni, a take dowiadczonym w midzynarodowych korporacjach menaderem wysokiego szczebla oraz ekspertk sektora finansowego. Miego suchania :-)!

Episódios

 • Marka Personalna na LinkedIn – rozmowa z Marcinem Banaszkiewiczem trenerem LinkedIn ZSR#9.

  01/07/2020 Duração: 01h26min

  Silna marka personalna to dziś sposób nie tylko na lepszą rozpoznawalność na rynku, ale przede wszystkim na lepsze zarobki. Nie tylko jako freelancer czy właściciel biznesu, ale przede wszystkim jako ekspert, specjalista czy menadżer pracujący na przysłowiowym „etacie” powinieneś ją mieć i zadbać o jej budowę. Dziś najlepszym miejscem do budowy Twojej swojej marki profesjonalisty […] Artykuł Marka Personalna na LinkedIn – rozmowa z Marcinem Banaszkiewiczem trenerem LinkedIn ZSR#9. pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.

 • O karierze w korporacji, zarabianiu i finansach – Tancerka w biznesie ZSR#8

  12/05/2020 Duração: 01h32min

  W dzisiejszym odcinku podcastu Zrób Swój Ruch mam dla Ciebie prawdziwą bombę! Bombową kobietę z bombową historią zawodową, czyli Tancerkę w biznesie.  To jest szczególnie interesująca rozmowę dla osób, które pracują, albo rozważają pracę w korporacji… bo mój dzisiejszy gość, to dusza artystyczna, która już właściwie skończyła z korporacją, zaczęła nawet własny biznes… który to […] Artykuł O karierze w korporacji, zarabianiu i finansach – Tancerka w biznesie ZSR#8 pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.

 • Jaki jest mój talent? O odkrywaniu talentów Gallupa ZSR#7

  16/04/2020 Duração: 01h31min

  Jak często pojawia się w Twojej głowie myśl  „ja to niczego nie potrafię zrobić dobrze”. Jak często powtarzasz sobie: „ja nic nie umiem, nie ma żadnego talentu”. A może zdarza Ci się myśleć o tym, że ludzie utalentowani, to szczególni farciarze, którzy już żadnego wysiłku nie muszą wkładać w to, co robią, bo przecież talent […] Artykuł Jaki jest mój talent? O odkrywaniu talentów Gallupa ZSR#7 pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.

 • Jak zacząć tworzyć swój podcast? ZSR#6

  22/01/2020 Duração: 01h04min

  Słuchasz podcastów?… a co, jeśli by tak zacząć tworzyć własny podcast? Tylko po co właściwie to robić, jeśli pracujesz sobie gdzieś u kogoś „na etacie”, albo masz własny „poważny biznes” i wcale, ale to wcale nie jesteś tak zwanym twórcą internetowym czy influencerem. Masz przecież „prawdziwą i poważną” pracę, więc po co masz zacząć tworzyć […] Artykuł Jak zacząć tworzyć swój podcast? ZSR#6 pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.

 • Biznes start z głową – ZSR#5

  23/07/2019 Duração: 01h33min

  Biznes start z głową to jedno z większych wyzwań dla początkujących przedsiębiorców. Otworzyć firmę – tak technicznie – jest w dzisiejszych czasach bardzo łatwo. Wystarczy nawet kilka kliknięć w Internecie. Jednak zacząć tak, żeby po kilku latach nie zwinąć biznesu jest już sporym wyzwaniem. Co sprawia, że biznes start jest trudny?  Według badań prowadzonych przez […] Artykuł Biznes start z głową – ZSR#5 pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.

 • Nażyć się pracując, zarabiając i robiąc biznes – ZSR#4

  17/06/2019 Duração: 01h44min

  Zastanawialiście się kiedyś jak by to było nażyć się, tak prawdziwie, każdego dnia? Nażyć się pracując, zarabiając i robiąc biznes… Nie czekać, aż coś się szczególnego wydarzy, nie myśleć o tym, że nażyję się później, nażyję się jak zarobię więcej, nażyję się jak dzieci podrosną… albo ja to się nażyję na emeryturze.. Dziś mam dla […] Artykuł Nażyć się pracując, zarabiając i robiąc biznes – ZSR#4 pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.

 • ZSR #3: Optymalizacja podatkowa dzięki IKZE

  28/12/2017 Duração: 33min

  Dzięki IKZE możesz jeszcze w tym roku zaoszczędzić na podatkach. O ile IKE opiera się na odroczonej gratyfikacji, to w przypadku założenia IKZE, czyli Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego zapłacisz mniejszy podatek jeszcze w tym roku.  … zostało mało czasu, ale jeśli chcesz zadbać o swoje oszczędności emerytalne, a przy okazji oddać mniej pieniędzy do fiskusa, […] Artykuł ZSR #3: Optymalizacja podatkowa dzięki IKZE pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.

 • ZSR #2: Oszczędzanie na podatkach dzięki IKE

  26/12/2017 Duração: 42min

  Dzięki IKE możesz zaoszczędzić na podatkach. Dziś mam dla Ciebie kompendium wiedzy o tym produkcie, który został stworzony z myślą o oszczędzaniu na emeryturę. Jest elastyczny, a z biegiem czasu może Ci dać całkiem spore korzyści finansowe. Po co oddawać pieniądze fiskusowi, skoro mogą zostawać w Twojej kieszeni? Warto jednak postarać się o systematyczności i […] Artykuł ZSR #2: Oszczędzanie na podatkach dzięki IKE pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.

 • ZSR #1: „Zrób Swój Ruch” – podcast starter.

  21/12/2017 Duração: 53min

  Goethe podobno powiedział, że „cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię”. … i tak jak bardzo zgadzam się z drugim zdaniem tego powiedzenia, to już co do pierwszego mam spore wątpliwości. … A moje nowe blogowe „dziecko”, czyli podcast „Zrób swój ruch” pokazuje, że pewne rzeczy […] Artykuł ZSR #1: „Zrób Swój Ruch” – podcast starter. pochodzi z serwisu Blog Finanse od Kuchni.